Czym jest zabieg Pelleve?

Zabieg Pelleve to amerykański, nieinwazyjny system odmładzania skóry i utrzymywania młodego wyglądu. Polega on na pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu za pomocą energii fali radiowej (RF) tzw. radiofrekwencji.

Pelleve jest zabiegiem bezbolesnym i nieinwazyjnym, po zabiegu można natychmiast powrócić do codziennych zajęć (bez żadnych widocznych śladów). Można go łączyć z innymi metodami leczenia zmarszczek z zachowaniem czasowego odstępu między zabiegami .

Dla jakich pacjentów polecany jest zabieg Pelleve ?

Pelleve polecany jest osobom, które bez interwencji skalpela chcą uzyskać napięcie zwiotczałej skóry, poprawić jej elastyczność a co za tym idzie pozbyć się zmarszczek i uzyskać młody wygląd. U osób młodych jest to forma profilaktyki przeciwstarzeniowej. Pelleve wykonujemy na twarzy oraz innych partiach ciała jak: szyja, dekolt, brzuch, ręce, piersi, uda.

Zabieg polecamy w leczeniu:

Na czym polega zabieg Pelleve ?

Elektroda zabiegowa, dotykająca skóry podczas zabiegu emituje falę radiową, któremu towarzyszy krótkie odczucie łagodnego i intensywnego ciepła w okolicy poddawanej zabiegowi, odczucie ciepła łagodzi żel chłodzący, który używany jest podczas zabiegu. Czas zabiegu wynosi od 45 min do 1,5h.

Czy zabieg jest bolesny ?

Zabieg Pelleve wykonywany jest bez stosowania jakiegokolwiek znieczulenia, polega na ścisłej współpracy pacjenta z terapeutą.

Czy zabieg jest bezpieczny ?

Zabieg jest jak najbardziej bezpieczny , gdyż otrzymał certyfikat FDA -Urząd ds. żywności i leków USA. FDA dopuścił system ujędrniania skóry Pelleve, do stosowania w nieablacyjnym leczeniu łagodnych i umiarkowanych zmarszczek twarzy u pacjentów ze skórą o fototypach I-IV. Zezwolenie wydano w dniu 18 maja 2009 roku, w oparciu o dane kliniczne, wykazujące że, pojedynczy zabieg z użyciem przyrządu emitującego fale radiowe o wysokiej częstotliwości jest w stanie bezpiecznie i skutecznie ujędrnić i poprawić wygląd skóry.

Kiedy można zobaczyć pełny efekt zabiegu ?

Pełny efekt zabiegu ujawnia się stopniowo przez kilka miesięcy, można oczekiwać , że utrzyma się przez rok do dwóch lat. Czas ten jest zmienny u różnych pacjentów. Po zabiegu uzyskujemy wyraźną poprawę jakości i wyglądu skóry, która staje się bardziej napięta i wygładzona, twarz zyskuje młodszy i wypoczęty wygląd a ciało nabiera jędrności i sprężystości. Zalecane jest wykonanie więcej niż 1 zabiegu.

Adres

  • Chirurgia plastyczna AESTETICA
  • dr Jacek Jarliński
  • ul. Żelazna 54, lokal 2
  • 53-429 Wrocław
  • Rejestracja: +48 783 603 603
  • e-mail: jarlinski@aestetica.pl

Copyright © 2017 Aestetica

Made by: JARLEY.pl