Lipofilling to odmładzanie twarzy poprzez wypełnienie zapadniętych policzków, ścieńczałych warg, wklęsłych skroni oraz pogłębionych bruzd i zmarszczek twarzy poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej. Tkanka tłuszczowa, która z wiekiem zanika w tych okolicach, w innych miejscach (brzuch, biodra, uda, pośladki) gromadzi się często w nadmiarze.

Medycyna estetyczna Lipofilling Ze względu na występujące w tkance tłuszczowej komórki macierzyste, przeszczep tkanki tłuszczowej nie tylko trwale wypełnia zwiotczałe tkanki, ale również powoduje ich regenerację. Skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, ma zdrowszy koloryt. Dzięki temu twarz wydaje się młodsza, bardziej wypoczęta. A to wszystko bez pozostawienia blizn na skórze.

Tłuszcz jest żywą tkanką, pozyskuje się go podczas zabiegu liposukcji, czyli odessania tkanki tłuszczowej z miejsc gdzie jest łatwo dostępny i występuje w większych ilościach. Następnie, po jego odpowiednim przygotowaniu, przeszczepia się go w zaplanowane wcześniej okolice twarzy.

Medycyna estetyczna Lipofilling Oprócz modelowania rysów twarzy, można w ten sposób ujędrnić i powiększyć piersi, skorygować zapadnięte blizny lub zniekształcenia różnych części ciała (wady rozwojowe, defekty pourazowe lub pooperacyjne).

Zalety lipofillingu:

Medycyna estetyczna Lipofilling

Podczas zabiegu lipofillingu możemy m.in.:

Zobacz też:
Korekcja zmarszczek - Botox
AQUALYX - lipoliza iniekcyjna
Wypełnienie zmarszczek - preparaty kwasu hialuronowego

Adres

  • Chirurgia plastyczna AESTETICA
  • dr Jacek Jarliński
  • ul. Żelazna 54, lokal 2
  • 53-429 Wrocław
  • Rejestracja: +48 783 603 603
  • e-mail: jarlinski@aestetica.pl

Copyright © 2017 Aestetica

Made by: JARLEY.pl